Święta już za pasem, powoli wszyscy zaczynamy myśleć o przeżywaniu tego czasu wspólnie z rodziną. Myślimy o tym za co możemy podziękować Bogu i czego możemy życzyć naszym bliskim.
Panie domu zastanawiają się co przygotować na Stół Wigilijny🍲, Panowie rozmyślają o sposobie ustawienia choinki🎄, a dzieci co przyniesie im św. Mikołaj🤭🎁

Będziemy niezmiernie wdzięczni jeśli zechcecie sprawić naszym podopiecznym prezent świąteczny i wesprzecie nasze działania na rzecz utrzymania i edukacji młodzieży polskiego pochodzenia ze wschodu uczącej się w Liceum Polonijnym za pośrednictwem portalu GlobalGiving.

Poniżej ⬇️znajdziecie link do naszego projektu. Jeśli firma, w której pracujecie jest partnerem akcji to wystarczy tylko wybrać organizację, na którą przeznaczycie środki
https://www.globalgiving.org/…/second-home-for-130-pupils-…/

Second home for 130 pupils – Witajcie w domu!

The project ensures support for 130 pupils of Polish descent from the east (Kazakhstan, Uzbekistan, Georgia, Moldova, Armenia, Belarus, Russia, Ukraine) in the Dormitory. Children come from poor families, who can not afford to fully pay the costs of them living and studying in a Polish high school…..

Source