Jesteśmy na GlobalGiving!

Udało się! Nasz pierwszy projekt na portalu GlobalGiving właśnie został zaakceptowany i ruszył!

Czym jest GlobalGiving??

GlobalGiving jest największą globalną społecznością łączącą organizacje non-profit, darczyńców i firmy w prawie każdym kraju. Pomaga organizacjom non-profit z Afganistanu w Zimbabwe (i setki miejsc pomiędzy) w uzyskaniu dostępu do narzędzi, szkoleń i wsparcia, których potrzebują, aby być bardziej skutecznym i uczynić nasz świat lepszym miejscem.

GlobalGiving to bezpieczne + łatwe darowizny

Pomaga darczyńcom w bezpiecznym i łatwym odliczaniu podatku od darowizn na rzecz zweryfikowanych lokalnych organizacji na całym świecie. Darowizny można odliczyć od podatku w Stanach Zjednoczonych lub brytyjscy podatnicy mogą przekazać je w GBP i ubiegać się o dodatkowe 25%, jeśli kwalifikuje się do tego pomoc. Jesteśmy pewni, że pokochasz dawanie za pośrednictwem GlobalGiving.

 

O naszym projekcie:

Projekt zapewnia wsparcie 130 uczniom polskiego pochodzenia ze wschodu (Kazachstan, Uzbekistan, Gruzja, Mołdawia, Armenia, Białoruś, Rosja, Ukraina) w akademiku. Dzieci pochodzą z biednych rodzin, których nie stać na pełne pokrycie kosztów ich życia i nauki w polskiej szkole średniej. Uczniowie mieszkają w akademiku przez 10 miesięcy w roku. Fundacja gromadzi fundusze na zaopatrzenie w żywność, opiekę (zarówno pedagogiczną, jak i psychologiczną) oraz produkty czyszczące / higieniczne.

Nasi podopieczni:

Naszymi podopiecznymi są uczniowie LON Kolegium Św. Stanisława kostki- młodzi Polacy ze Wschodu, którzy spełniają marzenia o powrocie do Ojczyzny całych pokoleń Polaków, którzy na skutek decyzji politycznych i masowych przesiedleń znaleźli się poza granicami swojego kraju.

Jest to wyjątkowo zdolna młodzież, której zależy na tym by przygotować fundamenty do powrotu całym swoim rodzinom.

Szkoła kładzie nacisk nie tylko na edukację ale również na rozwój talentów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że przez połączenie tych dwóch elementów w procesie kształcenia osiąga się o wiele lepsze efekty, dlatego podczas nauki chociażby języków wykorzystujemy również zajęcia muzyczne. Uczniowie integrują się jednocześnie poznając lepiej swoją ojczyznę podczas zajęć artystycznych i teatralnych jednocześnie rozwijając swoje zdolności interpersonalne.

 

Gdzie nas znajdziesz?

Poniżej znajdziesz adres pod którym umieszczony jest nasz projekt:

Możesz też pomagać klikając w poniższy link:

Donate Now

lub przekazać darowiznę korzystając z poniższego formularza: