Nasi uczniowie, w ramach zajęć wiedzy o kulturze wzięli udział w wirtualnym międzynarodowym konkursie plastycznym “JA I MOJE MIASTO” dla dzieci i młodzieży polonijnych. Konkurs był skierowany do organizacji działających w różnych zakątkach świata. Cel to pokazanie jak liczna jest Polonia i gdzie mieszkają nasi rodacy.
Konkurs został zorganizowany przez Narodowo – Kulturalne Stowarzyszenie Polaków w m. Odessa ” POLSKA NUTA” Национально – Культурное Общество Поляков в г. Одесса «ПОЛЬСКАЯ НОТА». Z naszej szkoły wzięło udział aż 26 uczniów klas pierwszych liceum. Wykonali niesamowite prace, choć niektórzy zapierali się, że nie potrafią:))
Naszym zadaniem (wszystkich uczniów, nauczycieli, rodziców, znajomych i przyjaciół) jest wejście na stronę FB, tam gdzie jest kategoria wiekowa 14-16 lat:

https://www.facebook.com/photo?fbid=3044500965633699&set=a.3044500768967052

i zostawiać like pod pracami uczniów z naszej szkoły, dzięki temu mają szansę na wyróżnienia i nagrody. Nie możemy zostawić naszych młodych talentów!!! Bardzo, bardzo prosimy GŁOSUJCIE! Mamy czas do 7 czerwca!


Source